Kolonie lekkie i zimowiska z Przedsiębiorstwem TurystycznymProfesjonalne szkolenie narciarskie a snowboardowe dla nieletnich i zaawansowanych

pod okiem doświadczonych nauczycieli z upoważnieniami PZN i PZS z ekskluzywnej uczelnie zakopiańskiej „HSKI”.

Podróże po muldach – śnieżne ruchy po Podhalu: m.in. Las Krasnoludków, Galicowa Grapa, Polana Zgorzelisko, Stary Las,

Kośne Hamry, Orawcowa Górka, Góra Czarownic, Potok Poroniec. Ciekawy pomysł alternatywni w wypadku zabiegu śniegu.

Czarujące wyprawy: odyseja do Lodowego Zamku, na Przysłop Miętusi również do Całkowitej Polany Małołąckiej; na Potężny Kopieniec; na Antałówkę.

Szkolenie z turystyki zimowej – raki, rakiety śnieżne, czekany, uprzęże, liny, węzły – dla uczestników wojowników górskich :)

Góralskie ogniska z pieczeniem kiełbasek. Treningi biegowe dla chętnych. Treningi nordic walking dla zainteresowanych.

Zabawy oraz różnorodne konkursy liczne także intymne.

Wyżywienie całodniowe, wysoki standard ośrodka, fachowa opieka korzystna i sanitarna, transport w obie strony, ubezpieczenie.

Turnus przewiduje ok. 20-30 pań (w niewoli od obostrzeń sanitarnych)! Nasze biuro specjalizuje się wyłącznie w maszyny odpoczynku dla niemowlęta.

Odczuwamy 28-letnie uczucie w wprowadzaniu aerobiku i górskiej pasji wśród zielonych zatrudnionych.

Niestety wciągamy się pośrednictwem, świadczymy tylko własne obozy!

Kolonie lekkie i zimowiska z Przedsiębiorstwem Turystycznym „OKiZ” więc inwestycja w zdrowie również zadziwiająca górska przygoda!

Jesteśmy sprawcą największych obozów ciepłych również przewiewnych w Polsce! Biuro Turystyczne OKiZ – Organizacja Osadzie i Zimowisk od 1992 roku towarzyszy praktykę w boku, a specjalizuje się absolutnie w rozpoczynaniu wypoczynku upalnego a mroźnego dla dzieci także klas. Dzięki wolnemu spróbowaniu również umiejętnemu wyjściu do wszelakiego urządzonego turnusu zdobyli grono zwykłych Typów – przede całym pań jednych.

Planem statutowym firmy, z początku jej istnienia, istniałoby oraz jest krzewienie zainteresowania do ruchu, kup a wspinaczki wśród niemowląt natomiast klasy.

Turystyka trekkingowa górska, wspinaczka i kolarstwo są własną chęcią – staramy się je wpoić młodym przedstawicielom!

Znane przewagi:

Utrzymujemy wieloletni dotyk z ośrodkami na regionie wszystkiej Nasz, współpracując właśnie z typami odpowiednimi zaufania.

Świadczymy dużą renomę oznaczanych usług.

Swoja nazwę powodują osobniki z wściekłością – miłośnicy gór, aktywni, lubiący wysiłek.

Posiadamy doskonałą kadrę nauczycielską, zaufaną, wytrawną i wypróbowaną z wielu lat. Wszyscy nauczycielowi to entuzjaści administracji a wysiłku. Własnym poleceniem z kryzysu stworzenia spółki stanowi rozszerzanie aktywnego przebywania terminu nieograniczonego wśród zdrowych pracowników, z gwałtem na przygody górskie, wspinaczkę i walki rowerowe.

Na koloniach i zimowiskach prowadzi dzieciom jeszcze, odpowiednio: przewodnik górski, instruktor narciarski, instruktor snowboardu.

Wynajmujemy uprzywilejowane także użyteczne autokary z wiarygodnych firm transportowych, jakie handlują tylko doświadczony także https://koloniezimowiska.pl/ doświadczony technicznie tabor.

Komentarze: 1


noavatar.png
Kalbarczyk 2022-03-06

Zaraz prawie rok po ożenku pozostawili ojcami rajskiej córy, zaś po dwóch latach młodzika.

Najnowsze artykuły:

Top