Szpital Medpolonia proponuje szereg usług WWspółczesny szpital prywatny Poznań, który od początku swojej działalności cieszy się w rzeczy samej wybitnie dobrą opinią wśród pacjentów. Kieruje swoją propozycję do wszystkich wypatrujących profesjonalistów z górnej półki.

Szpital Medpolonia proponuje szereg usług. W szerokiej ofercie posiada rozbudowane pakiety diagnostyczne Poznań, które pozwolą na rozpoznanie problemu oraz trafne postawienie diagnozy. Grono specjalistów, z pomocy których mogą korzystać pacjenci obejmuje takich medyków, jak chirurg Poznań, laryngolog Poznań czy ortopeda Poznań. Placówka oferuje też pomoc takich specjalistów, jak lekarz rodzinny Poznań oraz pediatra niedziela Poznań. Też medycyna pracy Poznań znajduje się w ogromnej ofercie placówki.

Placówka wykonuje szereg badań diagnostycznych, wśród których dostępne są także te finansowane przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Gastroskopia Poznań oraz kolonoskopia Poznań to jedynie część badań, które w szpitalu wolno wykonać. Na szczególną uwagę zasługuje endoskopia NFZ Poznań, która w placówce wykonywana jest dosyć często. Operacja endoskopowa zatok jest jednym z zabiegów, które w swojej ofercie posiada szpital.

Przychodnia specjalizuje się nie jedynie w diagnostyce oraz leczeniu, jakkolwiek także rehabilitacji. Rehabilitacja dziecięca prowadzona jest w placówce przez wykwalifikowanych, obeznanych rehabilitantów. W placówce stosowana jest fala uderzeniowa Poznań.

Placówka zarządza najnowocześniejszym sprzętem, który pozwala na pracę na najwyższym poziomie: efektywną diagnostykę oraz skuteczne leczenie. ortopeda poznań Personel troszczy się o to, żeby pacjenci czuli się de facto komfortowo.

Najnowsze artykuły:

Top